O hubnutí

Skryté kalorie v jídle

Kdo může za tloustnutí? Pozor na skryté kalorie!

Snažíte se každý den poctivě hlídat, co sníte, a přitom se vám stále nedaří zhubnout? A není to náhodou tím, že máte mlsný jazýček a občas si dopřejete kousek něčeho dobrého mezi jídly? Pokud připravujete jídlo pro celou rodinu, tak i při vaření na vás číhá nebezpečí nezapočítaných kalorií. A to dokonce i v tom …

Kdo může za tloustnutí? Pozor na skryté kalorie! Pokračovat ve čtení »

Chyby při hubnutí

Nejčastější chyby při hubnutí. Je jich 7

Hubnout neboli ztrácet tělesnou váhu se může zdát velice složité. Občas máte pocit, že děláte všechno správně, ale váha ne a ne klesnout dolů. Pojďte se podívat na nejznámější chyby při hubnutí, kterých se možná dopouštíte. Stále sledujete ručičku váhy To je nejznámější a nejčastější chyba, které se lidé při hubnutí dopouští. Hned vám vysvětlím …

Nejčastější chyby při hubnutí. Je jich 7 Pokračovat ve čtení »

Účinná dieta

Jaká dieta je nejúčinnější

Váháte nad tím s jakou dietou začít, aby to s jejím dodržováním nebyl jen promarněný čas plný utrpení a hladovění s nulovým výsledkem? Pak si pojďte přečíst jak má správná dieta vypadat, aby byl její účinek co nejlepší a nejlépe dlouhotrvající.

Jak jíst a hubnout

Jak správně jíst a hubnout

Hoďte za hlavu babské rady o hladovkách a rovněž myšlenky na pouhou zeleninovou stravu. Tajemství úspěšného hubnutí spočívá ve správné stravě a jejím rozvržením do celého dne. Důležitá je vždy pevná vůle a teprve pak správná strava. S obojím je hubnutí hračka.

Kdy cvičit

Rychlá dieta. Jak na ni

Zhubněte za 3 dny 10 kilo a další podobné hlášky, které hlásají slogany nesmyslných doplňků stravy. Zapomeňte na ně, je to hloupost. Jaké jsou principy rychlé diety, kdo ji může držet a co je potřeba udělat po skončení.

Rychlé hubnutí

Rychle zhubnout se musí s rozumem

Mnoho lidí by rádo rychle zhublo. Nejlépe celoživotně nahromaděné tukové zásoby zhubnout do jednoho týdne. Je to pochopitelné. Žijeme v rychlé době rychlých technologií, takže je samozřejmé, že chceme i rychle zhunout. Jde to, ale pozor.